Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kako ofarbati kosu nekome

+2
Nhjufy
RaLLe
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Kako ofarbati kosu nekome Empty Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 6:29 pm

RaLLe

RaLLe
Dizajneri
Dizajneri

Otvorite neku sliku

Kako ofarbati kosu nekome Crn

kreirate new layer i pritisnete Q (quickmask) zatim stavite taj layer na soft

lightKako ofarbati kosu nekome Softlight

Zatim uzmete brush i njime prekrijete citavu kosu te osobe

Kako ofarbati kosu nekome Crv

Zatim pritisnite opet Q da iskljucite quickmask i idete opcije select>inverse zatim to sto vam je oznaceno popunjavajte kojom hocete bojem ( pritiskajuci na boju a zatim alt+backspace) meni je na kraju ovako ispalo , nisam bas vodio racuna o preciznoscu Very Happy

Kako ofarbati kosu nekome Kraj

2Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 6:37 pm

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

nisam bash siguran da je ovo dobar tut jer je cesto duga kosa pa ima 2-3 mla pramena odvojena i to bi bilo teshko....i gubljenje vremena..ja u GIMP koristim onja magicni stapic...

3Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 6:51 pm

RaLLe

RaLLe
Dizajneri
Dizajneri

pa ddobro ovo je za photoshop , one koji nemaju gimp Very Happy

4Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 6:54 pm

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

al o5 ne valja...sorry ali je stvarno teshko tako ofarbat kosu

5Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 7:02 pm

Djoxy

Djoxy
Admin
Admin

Ok je, samo si mogao označiti malo boblje jer joj je i dio čela crven

http://garageofdesign.nstars.org

6Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 7:22 pm

RaLLe

RaLLe
Dizajneri
Dizajneri

pa napisao sam to sam na brzinu nisam vodio racuna o preciznoscu

7Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 7:25 pm

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

8Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:11 pm

niku

niku
Stanar
Stanar

shta je ovo!?!?

9Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:28 pm

Pokemon

Pokemon
Beskućnik
Beskućnik

uff.....rake video sam ti radove, i ti možeš mnogo bolje!

10Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:28 pm

niku

niku
Stanar
Stanar

slazem se...

11Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:32 pm

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

cush...ni ja nmg vjerovat da je ovo njegov rad

12Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:43 pm

Chuck

Chuck
Beskućnik
Beskućnik

A možda je bolje mijenjat boju kose preko onog Selective Color, jer se tamo može ljepše promijenit, da izgleda prirodnije.

13Kako ofarbati kosu nekome Empty Re: Kako ofarbati kosu nekome Mon Jun 14, 2010 8:47 pm

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

slazem se
ovo ide LOCK i DELETE

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

  •   |  

­ ­ ­



Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions