Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kako napraviti DUGU (PRELAKO)

+5
~SamoTvojaKlinka~
Apocolcase
fertula
Nhjufy
RaLLe
9 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jun 15, 2010 1:07 am

RaLLe

RaLLe
Dizajneri
Dizajneri

Otvorite neku sliku ,kreirate new layer, kliknete na gradient tool Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Duga zatim kliknete AppendKako napraviti DUGU (PRELAKO) ApndTrebalo bi da vam se pojavi gradient kao na slici izaberete ga i postavite ga na slici Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Prezatim smanjite opacity tog layera na koliko vi mislite da je najbolje ... Meni je ovako ispalo Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Krjas

2Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jun 15, 2010 1:15 am

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

brawo...dobar tut..

3Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jun 15, 2010 11:24 am

fertula

fertula
Siromah
Siromah

super..bas mi je ovo trebalo....

4Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jun 15, 2010 2:05 pm

Apocolcase

Apocolcase
Siromah
Siromah

super...prelako...a i znao sam

http://friendsserbia.bestofforum.com/

5Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Thu Jun 17, 2010 2:18 pm

~SamoTvojaKlinka~

~SamoTvojaKlinka~
Beskućnik
Beskućnik

uspelo mi je:)

6Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Thu Jun 17, 2010 2:22 pm

Djoxy

Djoxy
Admin
Admin

lepo...možeš li pokazati rad??

http://garageofdesign.nstars.org

7Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Thu Jun 17, 2010 2:33 pm

~SamoTvojaKlinka~

~SamoTvojaKlinka~
Beskućnik
Beskućnik

nisam sacuvala..samo sam probala..xD

8Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Fri Jun 18, 2010 2:27 pm

RaLLe

RaLLe
Dizajneri
Dizajneri

apocolcase brate nemoj da smaras na svakom tutorijalu sa tim znao sam , pa sta ako si znao ? niko te nije pitao jesi li znao .... tutorijal je za one koji ne znaju

9Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Wed Jun 23, 2010 4:19 pm

Anja'99

Anja'99
Siromah
Siromah

Super sad cu da probam!

Edit:
Ja nemam one opcije..I one boje...:(
Ali dobro je da mi to ne treba, trenutno..:)

10Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jul 27, 2010 9:54 pm

*KaJa*

*KaJa*
Beskućnik
Beskućnik

Meni je uspelo 23

11Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Tue Jul 27, 2010 9:59 pm

Djoxy

Djoxy
Admin
Admin

ajde stavi sliku da vidimo

http://garageofdesign.nstars.org

12Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Empty Re: Kako napraviti DUGU (PRELAKO) Thu Jul 29, 2010 6:42 pm

Miss Tete*

Miss Tete*
Veleposednik
Veleposednik

bas mi je ovo trebalo, kad radim neki rad, postavicu. Surprised

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

  •   |  

­ ­ ­



Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions