Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj

Join the forum, it's quick and easy

Dobrodošao na forum o dizajnu... Uloguj se i uživaj
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Kako ste saznali za nas?

+25
St3r30 L0v3
Theweird
Lady Cullen
Miss Tete*
~Evil Mastermind~
Uchiha
Sabaku No Gaara
Angie
AxE
Kaća
**FrOm_ThE_InSiDE**
Ancxy
frenzy
~SamoTvojaKlinka~
...Ixy...
Pokemon
pufki
Nhjufy
fertula
-MiCa-
Apocolcase
Chuck
Angela Winchester
niku
Djoxy
29 posters

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Kako ste saznali za nas

Kako ste saznali za nas? Vote_lcap239%Kako ste saznali za nas? Vote_rcap2 39% [ 13 ]
Kako ste saznali za nas? Vote_lcap212%Kako ste saznali za nas? Vote_rcap2 12% [ 4 ]
Kako ste saznali za nas? Vote_lcap227%Kako ste saznali za nas? Vote_rcap2 27% [ 9 ]
Kako ste saznali za nas? Vote_lcap20%Kako ste saznali za nas? Vote_rcap2 0% [ 0 ]
Kako ste saznali za nas? Vote_lcap221%Kako ste saznali za nas? Vote_rcap2 21% [ 7 ]
Ukupno glasova : 33


Go down  Poruka [Stranica 1/2]

1Kako ste saznali za nas? Empty Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 2:56 pm

Djoxy

Djoxy
Admin
Admin

1. Da li ste došli sa nekog foruma? i kojeg.(nemojte davati link nego samo ime)
2. Koji prijatelj
3. Ko od staffa?
4. Preko grupe na fb-u ili na Twitter strani
5. ako nije navedeno recite vi kako

http://garageofdesign.nstars.org

2Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 2:57 pm

niku

niku
Stanar
Stanar

3.Nhjufy

3Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 4:39 pm

Angela Winchester

Angela Winchester
Siromah
Siromah

ja sam saznala preko foruma magic ps world

http://the-vampire-diaries.forumieren.net/

4Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 8:41 pm

Chuck

Chuck
Beskućnik
Beskućnik

Ja sam saznao preko SAHD-a. I svidio mi se look foruma, i onda sam se reggo.. Very Happy

5Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 10:01 pm

Apocolcase

Apocolcase
Siromah
Siromah

ja na fofu nesto video i regovao se

http://friendsserbia.bestofforum.com/

6Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 14, 2010 10:18 pm

-MiCa-

-MiCa-
Beskućnik
Beskućnik

3.Salkal32

7Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jun 15, 2010 11:16 am

fertula

fertula
Siromah
Siromah

vidjela na SAHD
ali je ovaj bolji



fertula: komentar modifikovan dana: Tue Jun 15, 2010 2:50 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

8Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jun 15, 2010 11:49 am

Nhjufy

Nhjufy
Banned
Banned

hwala swima wama koji ste glasali i zamolio bih sve ostale clanove da glasaju....

9Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jun 15, 2010 2:38 pm

pufki

pufki
Beskućnik
Beskućnik

SAHD
mnogo mi se vishe svidja...pa cu ostat ovdje

10Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jun 15, 2010 2:51 pm

Pokemon

Pokemon
Beskućnik
Beskućnik

I ja sam sa SAHD-a, tamo sam bio nekada i nikada više ne želim....ovde je bolje....taamo ččekam da mi odrae neki zahtev...po 10 godina, a ovde vidim dobre crtače u PSu

11Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jun 15, 2010 4:52 pm

...Ixy...

...Ixy...
Beskućnik
Beskućnik

1.Preko fof-a

12Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Thu Jun 17, 2010 2:28 pm

~SamoTvojaKlinka~

~SamoTvojaKlinka~
Beskućnik
Beskućnik

Preko fof-a

13Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Fri Jun 18, 2010 10:27 am

frenzy

frenzy
Beskućnik
Beskućnik

SAHD

14Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jun 21, 2010 3:50 pm

Ancxy

Ancxy
Beskućnik
Beskućnik

RAZMENE Very Happy

15Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Sun Jun 27, 2010 1:20 pm

**FrOm_ThE_InSiDE**

**FrOm_ThE_InSiDE**
Beskućnik
Beskućnik

-MiCa- (citat):3.Salkal32

Taj...

16Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Sun Jun 27, 2010 1:23 pm

Djoxy

Djoxy
Admin
Admin

Zanimljivo....najviše je preko razmena i staff-a... Keep voting..

http://garageofdesign.nstars.org

17Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Sun Jun 27, 2010 2:48 pm

Kaća

Kaća
Beskućnik
Beskućnik

3.Salkal32

18Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Sun Jun 27, 2010 3:01 pm

AxE

AxE
Moderatori
Moderatori

preko FOFa

19Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Mon Jul 12, 2010 11:37 am

Angie

Angie
Beskućnik
Beskućnik

Razmene...

20Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jul 13, 2010 10:03 am

Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara
Admin
Admin

Ja sam saznao na Forumu FoF i evo me...

21Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Tue Jul 13, 2010 10:50 pm

Uchiha

Uchiha
Beskućnik
Beskućnik

Mene je Gaara doveo na ovaj forum...

22Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Wed Jul 14, 2010 5:02 am

~Evil Mastermind~

~Evil Mastermind~
Moderatori
Moderatori

Mene je dovel Sabaku No Gaara a.k.a Mesa =DD znaci 3 <__>

http://japanmaniaserbia.forumotion.com/forum.htm

23Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Wed Jul 14, 2010 7:20 pm

Miss Tete*

Miss Tete*
Veleposednik
Veleposednik

Preko Salkal32, na razmene.

24Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Fri Jul 16, 2010 2:28 pm

Lady Cullen

Lady Cullen
Beskućnik
Beskućnik

Mene je Alisper 4ever dovela na forum.. :D

25Kako ste saznali za nas? Empty Re: Kako ste saznali za nas? Sat Jul 17, 2010 6:53 pm

Theweird

Theweird
Beskućnik
Beskućnik

Fof razmene Very Happy)

http://www.druzaja.serbianforum.info

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/2]

Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu

  •   |  

­ ­ ­



Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions